Scroll


KULLANIM SÖZLEŞMESİ

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI: dekotatil.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. www.dekotatil.com  bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1.Telif Hakları, Fikri Mülkiyet, Ticari Markalar

www.dekotatil.com sitesinin tüm hakları İz Turizm Yatırım Gıda Tem. Ür. De. Tek. San. Tic. Ltd. Ştiye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. www.dekotatil.com ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. www.dekotatil.com ‘da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar

www.dekotatil.com , sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek veya reklamdır. Kullanıcının bu linkler ile bağlantı kurup kurmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.dekotatil.com ‘un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.dekotatil.com ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin ya da kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.dekotatil.com ‘un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

3. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.dekotatil.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümleri doldurulması esnasında tehdit, küfür, tahrik ve rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcıların bu sayfaları kullanarak bir ürün veya hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma vb. ticari davranışlarda bulunma hakları kesinlikle yoktur.

Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler 128 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için Gizlilik Sözleşmesi sayfasını inceleyebilirsiniz.

4. Kullanıcı Yükümlülükleri, Hak ve Sorumluluklar

www.dekotatil.comsitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından www.dekotatil.comve sahibi İz Turizm Yatırım Gıda Tem. Ür. De.Tek. San. Tic. Ltd. Şti sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.dekotatil.com sitesi ve sahibi İz Turizm Yatırım Gıda Tem. Ür. De.Tek. San. Tic. Ltd. Şti ‘ye sorumluluk yüklenemez.  Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.  

Dekotatil.com sitesinin tüm seyahat hizmetleri İz Turizm Yatırım Gıda Tem. Ür. De.Tek. San. Tic. Ltd. Şti tarafından verilmektedir. Her hakkı saklıdır.