Scroll


Müşteri İlişkileri

DEKO TOUR MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşteri odaklılık, yeni bir kavram olmamakla beraber önem derecesi her geçen yıl artarak günümüzde hizmet sektörü için doğru sentezlenerek sunulduğunda çok önemli bir etken haline gelmektedir.  Küreselleşme, bilgi edinme kolaylığı ve rekabet koşulları hızlı olan bu değişen çağda; farklılaşmayı, müşteri beklentilerinin ölçülmesinde duyulan ihtiyacı, tam veya koşulsuz bir şekilde karşılama gereksinimlerinin ortaya çıkması, hizmet sırasında veya hizmet aldıktan sonra sunulan hizmetlerin üst düzeyde tutulması, müşteri memnuniyeti, hizmet standartlarının belirlenmesi gibi unsurlar önemli bir rol oynamaktadır.

Bu nedenle, daha fazla müşteri odaklı olabilmek adına, ihtiyaçlara maksimum seviyede cevap verebilme, ürün ve hizmet kalitesini arttırma, müşteri profilinin belirlenmesi ve oluşturulması ile sunulacak tekliflerde bu unsurların göz önünde bulundurularak hizmet profili çizmeye çalışıyoruz.

Teknolojiyi ve iletişim araçlarını kullanarak, operasyonel ve analitik hizmet kalitemiz ile, gelen yorumları dikkate alarak ve analiz ederek kampanyalar oluşturup, ekip olarak çaba ve özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizlere kusursuz bir hizmet vermek amacımız.

 

Firma Ünvanı  : İz Turizm Yatırım Gıda Tem. Ür. De. Tek. San. Tic. Ltd. Şti

Adres              : Güzeloba Mh. 2134 Sk. No:5 Muratpaşa – Antalya - Türkiye

Eposta            : infodekotatil@deko-tour.com

Tel.                  : +90 242 324 21 34

Fax                  : +90 242 323 65 94