Scroll


CLUB HOTEL FALCON

CLUB HOTEL FALCON

CLUB HOTEL FALCON

ANTALYA / LARA
HER ŞEY DAHİL
Google Map
Tıklayın Sizi Arayalım

Rezervasyon


CLUB HOTEL FALCON  4 * " Her Şey Dahil "

FİZİKSEL ÖZELLİK

Ana binası, geniş bahçe ve platform plajı ile sosyal hizmet ünitelerinden oluşan Akdeniz'in  eşsiz manzarasına karşı yekpare ve derli toplu bir tesis.

KONUM / YAKIN ÇEVRE 

Antalya şehir merkezine 5 km mesafede, havalimanına 17 km mesafede bulunur. 

KONAKLAMA ODA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ                                                                                               

223 Oda (182 Standart Oda, 13 Aile Odası, 26 Superior Oda, 2 Engelli Odası) mevcuttur.

Superior Deniz Manzaralı Odalar : 30m2- 35m2. 1 büyük yatak odası, oturma grubu, çalışma masası, laminat zemin, balkon, split klima, telefon, Led TV, Wi-Fi (ücretli), duş / WC, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa. 

Standart Deniz Manzaralı Odalar : 18m2- 20m2. Çalışma masası, laminat zemin, balkon, split klima, telefon, Led TV, Wi-Fi (ücretli), duş / WC, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa. 

Standart Kara Manzaralı Odalar  : 18m2- 20m2. Çalışma masası, laminat zemin, balkon, split klima, telefon, Led TV, Wi-Fi (ücretli), duş / WC, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa. 

Engelli Odası :  18m2- 20m2. Çalışma masası, laminat zemin, balkon, split klima, telefon, Led TV, Wi-Fi (ücretli), duş / WC, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa. 

Aile Odaları : 30m2- 32m2. Ara kapılı 2 yatak odası, çalışma masası, laminat zemin, balkon, split klima, telefon, Led TV, Wi-Fi (ücretli), duş / WC, saç kurutma makinesi, mini bar, kasa. 

TESİSTEKİ ÜNİTELER, AKTİVİTELER, EĞLENCELER

Tesisin, 1 adet bahçede açık yüzme havuzu, 2 kaydıraklı havuz ve 1 adet iç mekanda bulunan kapalı yüzme havuzu mevcuttur.  Açık ve Kapalı Havuzlar çocuk bölümlüdür.  Açık Yüzme Havuzu Mart ayından Kasım sonuna kadar hizmet vermekte olup açık yüzme havuzu ve çocuk bölümü mevsim şartlarına göre Mart,Nisan, Ekim, Kasım aylarında ısıtma sistemlidir. İç Mekanda bulunan Isıtmalı Kapalı Yüzme Havuzu ise Kasım Mart ayları arasında hizmet vermektedir.

Güzellik / Bakım merkezi, Fitness Salonu, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası bulunmaktadır.

YİYECEK VE İÇECEK HİZMETLERİ

 Her şey Dahil sistemde hizmet vermektedir.

Tesiste 1 adet  açık-kapalı bölümü olan deniz manzaralı  " Panorama Restaurant " mevcuttur. Bunun yanı sıra Alakart hizmet veren Türk, ve Dünya Mutfaklarının seçme örneklerinin sunulduğu 2 özel restoranda vardır.

24 saat hizmet veren Lobi Bar,  Belirli saatler arasında servis sunan  Havuz Bar, Deep Blue Bar  da mevcuttur.

ŞÖLEN, TOPLANTI,  KONGRE ÖZELLİKLERİ

Şölen, Düğün gibi kutlama organizasyonları yer  müsaitliğine ve misafir sayısına  göre bahçe ve özel restoranlarda  yapıldığı gibi profesyonel  anlamda çeşitli toplantı ve kutlamaların da yapılabileceği değişik ölçülerde 1 adet konferans salonu  670m2, 700 kişilik  ve 1 adet toplantı salonu 270m2, 300 kişilik mevcuttur.  

Ücretsiz Servisler

Emniyet Kasası, Plaj ve Havuzda şezlong ve şemsiye, Fitnes Salonu, Hamam, Sauna, Plaj Havlusu (depozitolu), Otelin bazı bölümlerinde limitli Örütbağ (İnternet - Wifi), Tenis kortu, ekipmanları ve aydınlatması, Masa Tenisi,  Aerobik, Jimnastik.

Ücretli Servisler

Masaj, Kese - Köpük, Medikal yardım, Kuaför ve Güzellik Hizmetleri, İnternet Köşesi,  Mağazalar, Kuru Temizleme Servisi, Sahilde Su Sporları, Oda Servisi, Telefon, Belge geçer hizmetleri, Ücretsiz olarak belirtilenler dışındaki diğer servisler.

Yukarıda kısa açıklamaları yapılan hizmet detayları 12 ay açık olan tesisin  Nisan ayından  Ekim sonuna kadar ki hizmet içeriklerini vermektedir. Kasım ve Nisan arası dönemdeki KIŞ KONSEPTİNDE yukarıdaki hizmetler değişiklik göstermekte olup bazı servis ve üniteler kapalı bulunmaktadır.  Otele giriş esnasında karşılama deski resepsiyondan HİZMET KONSEPT detaylarını içeren kapsamlı yazılı metin temin edilinebilir.   

 

 

 
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON
  • CLUB HOTEL FALCON